Equipos SYSCA Cto Galego 2015 AIC AP

Equipos SYSCA Cto Galego 2015 AIC AP

EQUIPOS SYSCA para o Galego de Inverno AIC 2015 – Carballo

ALEVÍN FEMININO
 4×25 obstáculos   4×50 aletas
 C.SYSCA  C.SYSCA
Julia Agrelo
Carla Lorenzo
Judith Jordana
Luz González
Laura Fraga
Carla Lorenzo
Judith Jordana
Luz González
 C.SYSCA 2   C.SYSCA 2
Sara Pena
Paula Amado
Sara García
Laura Fraga
Sara Pena
Paula Sande
Sara García
Julia Agrelo
ALEVÍN MASCULINO
4×25 obstáculos 4×50 aletas
C.SYSCA C.SYSCA
 Adrián Castro
Joaquín Mouro
Ricardo Mouro
Hugo Martínez
Joaquín Mouro
Hugo Martínez
Iván Suárez
Ricardo Mouro
C.SYSCA 2 C.SYSCA 2
 Brais Villar
Gabriel Rodríguez
Borja Regueira
Iván Suárez
Adrián Castro
Brais Villar
Gabriel Rodríguez
Jorge García
INFANTIL FEMININO
4×50 obstáculos 4×12,5 arrastre 4×50 aletas 4×50 tubo
C.SYSCA  C.SYSCA C.SYSCA  C.SYSCA
Lorena Mallo
Jànhavi Jordana
Julia Blanco
Laura Rodríguez
Jànhavi Jordana
Julia Blanco
Lorena Mallo
Naiara Barbeira
Laura Rodríguez
María Lema Villar
Jànhavi Jordana
Julia Blanco
Julia Blanco
Lorena Mallo
Jánhavi Jordana
Laura Rodríguez
C.SYSCA 2  C.SYSCA 2 C.SYSCA 2  C.SYSCA 2
María Lema
Carolina Mouro
Yaiza Lema
Cristina Sotelo
María Lema
Carolina Mouro
Yaiza Lema
Laura Rodríguez
Carolina Mouro
Cristina Sotelo
Yaiza Lema
Lorena Mallo
María Lema
Carolina Mouro
Yaiza Lema
Cristina Sotelo
INFANTIL MASCULINO
4×50 obstáculos 4×12,5 arrastre 4×50 aletas 4×50 tubo
C.SYSCA  C.SYSCA C.SYSCA  C.SYSCA
Pablo Angeriz
Manuel García
Sergio Andrade
Javier Agrelo
Javier Agrelo
Manuel García
Kevin López
Pablo Angeriz
Pablo Angeriz
Sergio Andrade
Kevin López
Manuel García
Anxo Arnejo
Javier Agrelo
Sergio Andrade
Manuel García
C.SYSCA 2  C.SYSCA 2 C.SYSCA 2  C.SYSCA 2
Manuel Campos
Daniel Nogareda
Anxo Arnejo
Kevin López
Manuel Campos
Sergio Andrade
Daniel Nogareda
Anxo Arnejo
Daniel Nogareda
Manuel Campos
Anxo Arnejo
Javier Agrelo
Daniel Nogareda
Manuel Campos
Pablo Angeriz
Kevin López
CADETE FEMININO
4×50 obstáculos 4×12,5 arrastre 4×50 aletas 4×50 tubo
C.SYSCA  C.SYSCA C.SYSCA  C.SYSCA
Valeria Gesto
Alejandra Iglesias
Raquel Barbeito
Miriam Castro
Estela Cambre
Alejandra Iglesias
Raquel Barbeito
Miriam Castro
Valeria Gesto
Alejandra Iglesias
Raquel Barbeito
Miriam Castro
Valeria Gesto
Alejandra Iglesias
Raquel Barbeito
Miriam Castro
C.SYSCA 2  C.SYSCA 2 C.SYSCA 2  C.SYSCA 2
Estela Cambre
Lucía Rodríguez
Alicia Barreiro
Claudia Ríos
Lucía Rodríguez
Alicia Barreiro
Claudia Ríos
Valeria Gesto
Estela Cambre
Lucía Rodríguez
Alicia Barreiro
Claudia Ríos
Estela Cambre
Lucía Rodríguez
Alicia Barreiro
Claudia Ríos
CADETE MASCULINO
4×50 obstáculos 4×12,5 arrastre 4×50 aletas 4×50 tubo
C.SYSCA  C.SYSCA C.SYSCA  C.SYSCA
Manuel Regueira
César Varela
Pablo Carracedo
Mateo Couto
Manuel Regueira
César Varela
Pablo Fraga
Pablo Carracedo
Manuel Regueira
César Varela
Pablo Fraga
Pablo Carracedo
Manuel Regueira
César Varela
Pablo Fraga
Pablo Carracedo